آغازه فیلمهای آموزشی فیلمهای آموزشی فارسی دانلود فیلم آموزشی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو SEO به زبان فارسی- انگلیسی

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو SEO

یکی از دل مشغولی های وب مستر ها دریافت بازدید کنندگان از موتورهای جستجو می باشد هرچند که بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو بر داشتن دانش در حوزه سئو SEO می باشد از ثبت سایت در وب مستر تولز موتورهای جستجو گرفته تا تعیین کلمات کلیدی ، و بهینه سازی ساختار لینک ها و سایت بر اساس الگوریتم های جستجو می باشد. در این فیلم آموزشی شما با نحوه ثبت نام وب سایت خود در موتورهای جستجو مانند گوگل و.. آشنا می شوید. این بخش از آموزش تصویری به زبان فارسی می باشد و در ادامه همین مجموعه شما با سئو کردن یک وب سایت از صفر تا صد را فرا خواهید گرفت که این بخش از فیلم آموزشی به زبان انگلیسی تهیه شده است. که امید است مورد توجه شما علاقه مندان SEO قرار بگیرد.

عنوان :بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو SEO

زبان آموزش : انگلیسی- فارسی

تهیه کننده:

حجم فایل: ۲۶۰ مگابایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

قابل توجه کاربران شما می توانید این فیلم را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

به اشتراک بگذارید
برچسب ها

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما