آغازه جدیدترین اخبار اخبار IT جزئيات نت‌بوك نوكيا Nokia منتشر شد

جزئيات نت‌بوك نوكيا منتشر شد .خبرگزاري فارس: شركت نوكيا به دنبال تاييد اخبار منتشر شده مبني بر ورود به بازار نت‌بوك‌ها اعلام كرد كه نخستين نت‌بوك خود را با نام Booklet 3G عرضه مي‌كند.

جزئيات نت‌بوك نوكيا منتشر شد

به گزارش فارس به نقل از پي‌سي‌ورلد، از زمان انتشار نخستين اخبار در مورد توليد نت‌بوك در شركت نوكيا چندين ماه مي‌گذرد و اين شركت فنلاندي هم‌اكنون اعلام كرده كه اين محصول را بر اساس قوانين حمايت از محيط زيست توليد مي‌كند.


اين نت‌بوك مبتني بر سيستم‌عامل ويندوز خواهد بود و بدنه آن از جنس آلومينيوم ساخته شده است. باتري نصب شده روي نخستين نت‌بوك نوكيا مي‌تواند انرژي لازم براي ۱۲ ساعت را در خود نگه دارد و از ديگر امكانات آن مي‌توان به خروجي HDMI، پشتيباني از نسل سوم خدمات ارتباطي(۳G)، گيرنده ماهواره‌اي GPS، پشتيباني از شبكه بي‌سيم Wi-Fi و نمايشگر ۱۰ اينچي اشاره كرد.
نوكيا هنوز در مورد نسخه موردنظر سيستم‌عامل ويندوز كه قرار است روي اين نت‌بوك نصب شود توضيحي نداده و در عين حال تاييد كرده است كه اين محصول را همراه با ويندوز به دست كاربران مي‌رساند.
شركت نوكيا با توجه به اقدامات ارزنده‌اي كه تاكنون در حوزه ارتباطات و مخابرات انجام داده است، مي‌تواند در بازار جهاني نت‌بوك نيز موفقيت‌هايي كسب كند.
در حالي كه بسياري از توليدكنندگان رايانه اين روزها تصميم به توليد محصولات قابل‌حمل گرفته‌اند، نوكيا از ابتدا تجربه توليد دستگاه‌هاي ديجيتالي قابل‌حمل را داشته است و به همين خاطر مي‌تواند وارد اين بازار شود.

کلمات کلیدی: نوکیا نت بوک, notbook, nokia

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما