آغازه سفارشات خرید پستی محصولات خرید پستی مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code

خرید پستی مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code

خرید پستی مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code
مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با عنوان  Planet Source Code شامل بیش از ۲۰۰۰ سورس و کدهای آماده می باشد که در یک مجموعه بزرگ توسط تولید کنندگان نرم افزارهای دنیا تهیه شده است. این مجموعه برای اولین بار در ایران انتشار می یابد. این مجموعه شامل کدهای باز نرم افزارهای تجاری و نسخه های آزمایشی شرکتهای مختلف تولید کننده نرم افزار های دنیا می باشد که جهت یادگیری و توسعه و تولید نرم افزار ها در اختیار دانشجویان MIT قرار می گیرد که تمامی این سورس کدها در قالب یک نرم افزار با قابلیت جستجو کدها بر اساس نام و طبقه می باشد. در این مجموعه مطمئن باشید که پروژه و سورس کدهایی که جهت پایان نامه خود می خواهید دست خواهید یافت .اگر می خواهید بدانید که نرم افزارهای بزرگ دنیا شامل نرم افزارهای آنتی ویروس و بازی هایی مانند شطرنج و بسیاری از نرم افزارهای کاربردی به همراه طراحی گرافیکی انها چگونه طراحی و نوشته می شوند این مجموعه را از دست ندهید .شاید هر یک از ما ها این نرم افزارها را بر روی سیستم عامل خود نصب کرده ایم ولی چون بسیاری از کدهای آنها بسته هست نمی دانیم چگونه نوشته می شوند اگر می خواهید کدهای آنها را مطالعه کنید این مجموعه را از دست ندهید قیمت این بسته در امریکا بالای ۶۰۰ دلار می باشد.لازم به ذکر است که مجموعه سورس کدهای سی و سی پلاس پلاس به صورت رایگان در سایت قرار داده شده است.

خرید پستی مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code

در این مجموعه  سورس کدهای زبانهای برنامه نویسی Java  و Java Script  زبان برنامه نویسی Delphi  زبان برنامه نویسی  ASP و همچنین  C AND C++ و سورس کدهای .NET در قالب  Planet Source Code آماده شده است. که تعداد سورس کدهای هر کدام از زبانهای برنامه نویسی به بیش از ۲۰۰۰ عدد سورس کد می رسد تمامی کدها به صورت حرفه ای نوشته شده است. در کل تعداد سورس کدهای این مجموعه بیش از ۹۸۰۰۰ عدد می رسد این مجموعه در یک دی وی دی (۱ DVD) به صورت اتوران توسط مهندسین سایت اغازه تهیه شده است.

برای مشاهده تصویر به ابعاد واقعی از محیط این بسته روی عکس مربوطه کلیک کنید.

دانلود مجموعه عظیم Planet Source Code C AND C plus-plus

————————————————————————————————————————————–

برای سفارش این محصول بر روی لینک خرید پستی زیر کلیک کنید.

لطفا آدرس خود را دقیق و بدون ابهام به همراه پلاک و کد پستی ۱۰ رقمی وارد نمایید

خرید پستی

لطفا ایمیل معتبری را جهت دریافت اطلاعات رهگیری وارد کنید

توجه:

سفارش شما زمانی ه اتمام رسیده است که کد رهگیری را دریافت کنید. برای اینکه سفارش شما زودتر ارسال شود لازم است کدرهگیری خود را یه شماره ۰۹۳۹۸۱۶۴۷۳۰ کنید. باید شماره تلفن ارسال کننده پیام کوتاه با شماره تلفن همراهی که در هنگام ثبت سفارش وارد نموده اید یکسان باشد .

مشتری گرامی پیشاپیش از خرید شما متشکریم. لطفا قبل از خرید به نکات زیر توجه فرمایید.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
۱- لطفا آدرس خود را دقیق و بدون ابهام به همراه پلاک و کد پستی ۱۰ رقمی وارد نمایید برای دریافت كد پستی بر روی قبوض آب ، برق ، تلفن ،كنتور گاز همچنين پشت كارت ملی درج شده است . لذا خواهشمنديم كد پستی صحيح وارد نماييد.
۲- لطفا ایمیل معتبری را جهت دریافت اطلاعات رهگیری وارد کنید
۳- لطفا به تعداد سفارشات خود قبل از ثبت کالا توجه فرمایید
۴- لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت هرچه بهتر ارتباط با شما خریدار محترم در صورت بروز هرگون مشکل و یا تاخیری کالا وارد کنید.

توجه:
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
کلیه سفارشاتی که در روزهای پنچ شنبه و جمعه ثبت میشوند روز شنبه ارسال خواهند شد.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
از زمان تحویل بسته ها به مامور پست ، ۲ الی ۴ روز برای پست پیشتاز و ۳ الی ۷ روز برای پست سفارشی زمان لازم است تا بسته پستی به دست شما برسد. باید توجه داشته باشید ( روز های تعطیل را به تاخیر بالا اضافه کنید )

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

لطفا به افراد خانواده و بستگان خود جهت دریافت بسته ارسالی در صورت عدم حضور خود به آدرس مربوطه اطلاع دهید

سورس کدهای زبانهای برنامه نویسی Java, Java Script  زبان برنامه نویسی Delphi, زبان برنامه نویسی  ASP, همچنین  C AND C++, سورس کدهای .NET, Planet Source Code, مجموعه عظیم سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام Planet Source Code, سورس کدهای آماده با قابلیت جستجو بر حسب نام

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما