آغازه لیست کتابها مفاهیم IT دانلود کتاب تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها به زبان فارسی

دانلود کتاب تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها به زبان فارسی

کتاب تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها به زبان فارسی . تجارت الکترونیکی را میتوان انجام هرگونه امور تجاری بصورت انلاین و از طریق اینترنت بیان کرد. این تکنیک در سالهای اخیر رشد بسیاری داشته است و پیش بینی میشود بیش از این نیز رشد کند. تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله ای گفته میشود که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا و یا خدمات منتهی میشود. تجارت الکترونیکی معمولاً کاربرد وسیع تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه های فعالیت تجاری مانند صورت برداری از کالاها، خدمات پس از فروش و … را نیز شامل میشود.

عنوان کتاب: کتاب تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها به زبان فارسی

نویسنده: نوید زراعتی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۱۱۹

حجم فایل: ۱٫۲ مگابایت

 کتاب تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها به زبان فارسی

 کتاب تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها به زبان فارسی

تجارت الکترونیکی را می توان انجام هرگونه امور تجاری بصورت آنلاین و از طریق اینترنت بیان کرد. این تکنیک در سالهای اخیر رشد بسیاری داشته است و پیش بینی می شود بیش از این نیز رشد کند. تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله ای گفت می شود که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا و یا خدمات منتهی می شود.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

مقاله تجارت الکترونیک, کسب در آمد از اینترنت, تجارت الکترونیک, تجارت الکترونیک کامل, تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها, تجارت در اینترنت, دانلود کتاب تجارت الکترونیکی, دانلود رایگان کتاب تجارت الکترونیکی

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما