آغازه لیست کتابها مفاهیم IT دانلود کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم چک الکترونیک در ایران به زبان فارسی

دانلود کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم چک الکترونیک در ایران به زبان فارسی

کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم چک الکترونیک در ایران به زبان فارسی .کامپیوتری گسترده و فّناوری اطلاع ات در عرصة تجارت و بازرگانی – در بخش های خرده و عمده فروشی تحولات عمیقی را در روابط اقتصادی بین افراد، شرکت ها و دولت ها، و حرکت از مبادلات سنتی مبتنی بر کاغذ به سوی مبادلات الکترونیکی پدید آورده است . تجارت الکترونیکی، امروزه در شاخه های مختلفی از زندگی بشر وارد شده است، به گونه ای که خرید مایحتاج روزانه، امور بانکی، تحصیل و کار از راه دور، همگی به ساده ترین شکل ممکن با درَنوردیدن زمان و مکان در سراسر این کره خاکی به انجام می رسند. خریدار برای خرید در دنیای فیزیکی، مبلغ کالا را به صورت رو در رو توسط پول نقد، چک، کارت اعتباری ، پیش پرداخت، و یا از طریق مراجعه به بانک به وسیله حوالة بانکی، به فروشنده پرداخت می کند . در چندین سال گذشته، سیستم هایی برای پرداخت الکترونیکی به روشهای اعتباری، چک و پول نقد در مؤسسات تحقیقاتی و کمیته های استاندارد معرفی شده است .

عنوان کتاب: کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم چک الکترونیک در ایران

نویسنده: فریا نصیری مفخم

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۱۳۲

حجم فایل: ۲٫۱ مگابایت

کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم چک الکترونیک

کتاب طراحی و پیاده سازی سیستم چک الکترونیک در ایران در ۵ فصل با عناوین مقدمه، چک الکترونیکی، سیستم پایاچک، مدل پیشنهادی پرداخت اینترنتی در ایران برای چک الکترونیکی، طراحی و پیاده‌سازی مدل سیستم پایاچک و نتیجه‌گیری، پیشنهادها و راهکارهای آینده تنظیم شده است.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور دوم )

لینک کمکی:

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور ۳ )

کلمات کلیدی: تجارت الکترونیکی در ایران, حواله بانکی, دولت الکترونیک, سیستم های مبادلات ارزی, مبادلات مجازی, مبادلات پولی در اینترنت, پول الکترونیکی, چک الکترونیک, چک و پول الکترونیکی در اینترنت, چک کامپیوتری, کارت اعتباری

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما