آغازه آموزش شبکه آموزش شبکه نتورک پلاس دانلود کتاب پیاده سازی گام به گام عملی و کاربردی شبکه به زبان فارسی

دانلود کتاب پیاده سازی گام به گام عملی و کاربردی شبکه به زبان فارسی

کتاب آموزش پیاده سازی گام به گام عملی و کاربردی شبکه های کامپیوتری به زبان فارسی را برای شما آماده کرده ایم.  در این کتاب شما بطور عملی با روشهای پیاده سازی و استقرار شبکه و برپاسازی سرویس های تحت شبکه بطور کامل آشنا خواهید شد. در ادامه خلاصه و توضیحات این کتاب تشریح شده است. شاید شما بعنوان یک کاربر کامپیوتر هیچ گونه شناخت و آشنایی نسبت به شبکه های کامپیوتری نداشته باشید، اینکه اصولاً شبکه های کامپیوتری دارای چه کاربردهایی هستند، چگونه می توان آنان را ایجاد کرد، دارای چه سخت افزار و نرم افزاری می باشند، و چه تجهزاتی برای پیاده سازی موردنیاز است، چه تجهیزاتی برای این منظور وجود دارد، چگونگی استفاده از آنان، مفاهیم مختص به IP Address و تخصیص دادن آدرس به کامپیوترها به چه صورت است و در مجموع نیاز شما آشنایی با چگونگی پیاده سازی گام به گام برپایی یک شبکه از ابتدا و حتی بدون شناخت قبلی از چگونگی انجام آن می باشد.
با مطالعه این کتاب می توانید دانش بسیار مناسب و صددرصد کاربردی را در زمینه شبکه های کامپیوتری، چگونگی پیاده سازی کامل آنان، به اشتراک گذاری اینترنت و بسیاری موارد دیگر که همگی در قالب مفاهیم کاملاً عملی و کاربردی همراه با تصاویر مرتبط گردآوری شده است به دست آورید.

عنوان کتاب: کتاب پیاده سازی گام به گام عملی و کاربردی شبکه

نویسنده: محمد شیرخدایی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۲۰۲

حجم فایل: ۳٫۱ مگابایت

پیاده سازی گام به گام عملی و کاربردی شبکه

منبع توضیحات: کتاب سبز

قابل توجه کاربران شما می توانید این فیلم را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور دوم )

کلمات کلیدی: آشنایی با شبکه های کامپیوتری, راهنمای شبکه های کامپیوتری, شبکه های کامپیوتری, دانلود کتاب پیاده سازی گام به گام عملی و کاربردی شبکه

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما