آغازه جدیدترین اخبار اخبار IT معرفی حافظه رم Memonex DDRII 800 2*1GB

معرفی Memonex DDRII 800 2*1GB با وجود گذر پردازنده های AMD و Intel به سمت استفاده از حافظه های DDR3 , حافظه های DDR2 همچنان بخش اعظمی از درخواست های کاربران کامپیوتر های رومیزی را شامل می شود. این موضوع را حتی می توان از تعبیه کنترلر حافظه داخلی DDR3/DDR2 در پردازنده های سوکت AMD AM3 متوجه شد. به هر حال در بازار ایران همچنان DDR2 یکی از انتخاب های اصلی کاربران در رده های متفاوت محسوب می شود.

معرفی Memonex DDRII 800 2*1GB

وجود برند های متنوع همراه با کاربردهای خاص چون اوورکلاکینگ , بازی و … مجموعه کاملی از انتخاب را پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از برندهای جدیدی که اخیراً محصولات آن را در بازار مشاهده می کنیم برند تایوانی Memonex است. محصولات این برند به تازگی توسط شرکت انفورماتیک گستر به بازار ایران وارد شده است.

محصولی را که در این بررسی معرفی می کنیم , حافظه های DDR2 800 2*1GB از این برند جدید است.همانطور که مشاهده می کنید این محصول بصورت کیت Dual Channel عرضه می شود.

این حافظه دارای باس ۸۰۰ همراه با CL برابر ۵ می باشد. جزئیات بیشتر با استفاده از دو نرم افزار CPU-z و Everest( برای آشنایی بیشتر با مفاهیم Timing به این مقاله رجوع کنید ) عبارت Life Time Warranty را نیز که موید ضمانت مادام العمر این محصول است در برچسب قرار گرفته روی محصول مشاهده می کنید .چیپ های حافظه قرار گرفته بر روی برد توسط هیت سینک تعبیه شده خنک می شوند.حافظه های DDR2 800 2*1GB با گارانتی انفورماتیک گستر و قیمت ؟ هزار تومان قابل تهیه می باشد.

 memonex RAM, رم ممونکس, اوورکلاکینگ چیست

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما