آغازه لیست کتابها کتابهای سیستم عامل دانلود جزوه مفاهیم پایه سیستم عامل به زبان فارسی

دانلود جزوه مفاهیم پایه سیستم عامل به زبان فارسی

جزوه مفاهیم پایه سیستم عامل به زبان فارسی  را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم. . کتاب پیش رو که بر اساس کتاب های کنکور تهیه شده است بطور کامل به موضوع مفاهیم پایه سیستم عامل پرداخته است. در این کتاب بطور کامل با سیستم عامل های کامپیوتری مانند ویندوز و لینوکس آشنا خواهید شد همینطور سوال و جواب های زیادی در این کتاب وجود دارد که می تواند به تست زنی کسانی که امتحان کنکور را پیش رو دارند کمک کند.

عنوان کتاب: دانلود جزوه مفاهیم پایه سیستم عامل به زبان فارسی

نویسنده: رضا بهرامی راد

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۱۱۵

حجم فایل: ۵۷۴ کیلوبایت

جزوه مفاهیم پایه سیستم عامل به زبان فارسی

جزوه مفاهیم پایه سیستم عامل به زبان فارسی

برنامه‌های کاربردی می‌توانند سرویسی را از سیستم‌عامل درخواست کنند، پارامترها را انتقال دهند، و پاسخ عملیات را دریافت کنند. ممکن است کاربران با بعضی انواع واسط کاربری نرم‌افزار مثل واسط خط فرمان (Command Line Interface-CLI) یا یک واسط گرافیکی کاربر (Graphical User Interface-GUI) با سیستم‌عامل تعامل کنند. برای کامپیوترهای دستی و رومیزی، عموما واسط کاربری به عنوان بخشی از سیستم‌عامل در نظر گرفته می‌شود. در سیستم‌های بزرگ و چند کاربره مثل یونیکس و سیستم‌های شبیه یونیکس، واسط کاربری معمولاً به عنوان یک برنامه کاربردی که خارج از سیستم‌عامل اجرا می‌شود پیاده سازی می‌شود.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

مفاهیم کامپیوتر, مفاهیم پایه کامپیوتر, مفاهیم پایه رایانه, کتاب مفاهیم پایه سیستم عامل, کتاب الکترونیک, دانلود مجانی کتاب مفاهیم پایه سیستم عامل, دانلود مستقیم کتاب مفاهیم مفاهیم پایه سیستم عامل, دانلود کتاب, دانلود کتاب مفاهیم پایه سیستم عامل, دانلود کتاب های الکترونیکی

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما