آغازه جدیدترین اخبار اخبار IT مادربردهای سری P55A گیگابایت مجهز به USB3.0و SATA 6.0Gbps عرضه خواهد شد.

مادربردهای سری P55A گیگابایت مجهز به USB3.0و SATA 6.0Gbps عرضه خواهد شد. . شرکت Gigabyte به زودی نسخه جدیدی از مادربورد P55 خود را با امکان پشتیبانی از رابط‌های جدید USB 3.0 وSATA با سرعت انتقال شش گیگابیت در ثانیه به بازار عرضه خواهد کرد. سری جدید مادربردهای گیگابایت که با اضافه شدن یک حرف A در مدل آنها مشخص می‌شوند، در کنار شش رابط SATA II، از دو رابط SATA 6.0Gbps که توسط چیپ‌ست ساخته شده شرکت Marvell مدیریت می‌شود نیز بهره می‌برند.

مادربردهای سری P55A گیگابایت مجهز به USB3.0و SATA 6.0Gbps عرضه خواهد شد.

به طور مثال مدل P55A-UD6 جایگزین مدل قبلی P55-UD6 خواهد شد. در پانل پشت این مادربوردها نیز دو رابط USB 3.0 آبی رنگ قرار گرفته که توسط کنترلر ساخت NEC مدیریت خواهد شد. همچنین مدار رگولاتور پردازندهدر این سری از مادربردها ۲+۱۲ فاز بوده که می‌توان حداکثر ۱۶ گیگابایت حافظه DDR3 روی مادربورد نصب کرد.

گفتنی است مدل یادشده که رکورد دار اورکلاکینگ تراشه‌های Core i7 870 در جهان است نیز همچنان با مدار تغذیه انحصاری ۲۴ فاز تولید و عرضه خواهد شد. همچنین دو رابط PCI-Ex16 با امکان پشتیبانی از SLI و CrossfireX در این مادربوردها به کار رفته است. بر اساس این گزارش طبق اعلام شرکت Gigabyte، این مادربوردها برای عرضه در ماه آذر امسال آماده خواهند شد.

همزمان گیگابایت با مدل‌های جدیدتر و ارزان‌تری در رده چیپست‌های P55 به بازار یورش خواهد برد. این اقدام همزمان با عرضه تراشه‌های جدید Havendale از سوی اینتل که مجهز به تراشه گرافیکی مجتمع هستند اتفاق خواهد افتاد. گیگابایت درنظر دارد در کمترین زمان ممکن پس از عرضه این محصولات، مادربردهای سری H55 خود را نیز روانه بازار کند تا سهم خود از بازار پلتفرم جدید اینتل را افزایش دهد.

لازم به ذکر است گیگابایت در حال حاضر کامل‌ترین سبد محصول در رده مادربردهای سری P55 با سه مدل P55-UD3P، P55-UD4P و P55-UD6 را در بازار ایران داراست.

سرعت USB 3, بررسی سرعت یو اس پی ۳

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما