آغازه لیست کتابها مفاهیم IT دانلود کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود

کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود

 کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود شما را با روش های کلاه برداری اینترنتی از جمله ترفند های افزایش شارژ ، روش های کلاه برداری در شبکه های اجتماعی ، کلاهبرداری از طریق فیشینگ ، چگونه یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را تشخیص دهیم ، امنیت در خریدهای اینترنتی ، اگر از کافی نت استفاده می کنید این نکات را رعایت کنید و..  آشنا می کند. افزایش تجارت الکترونیک در کشورمان ایران روز به روز افزایش می یابد لذا افراد سود جو که بتوانند از این طریق کلاه برداری اینترنتی انجام دهند نیز افزایش یافته است. این کتاب برای تمامی افراد مفید خواهد بود امید است که این کتاب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عنوان : کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود

زبان آموزش : فارسی

تعداد صفحه: ۶۴

نویسنده: رضا فریدون نژاد

حجم فایل: ۰٫۵ مگابایت

کلمات کلیدی: چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود, اشنایی با کلاه برداری اینترنتی, امنیت در خریدهای اینترنتی, کلاهبرداری اینترنتی, تاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود

بحث کلاهبرداری اینترنتی موردی است که متأسفانه اکثر ما آن را جدی نمی‌گیریم و یا تصور می‌کنیم این اتفاق فقط برای دیگران رخ می دهد! ولی این طور نیست، اگر کوچک‌ترین غفلتی بکنیم قربانی بعدی کلاهبرداری اینترنتی خودمان هستیم، در این کتاب با مجموعه اطلاعات مفید، هشدارها و نکته‌های مختلف درباره کلاهبرداری‌های اینترنتی آشنا خواهید شد، پس این کتاب را فقط نخوانید، بلکه به هشدارها و نکته‌های ارائه شده توجه نمایید و آن‌ها را به کار بگیرید تا در اینترنت سرتان کلاه نرود!

قابل توجه کاربران شما می توانید این کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک ۱ )

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

1 دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما