آغازه آموزش برنامه نویسی آموزش CSS/HTML دانلود آموزش تصویری طراحی وب سایت با XHTML و CSS

طراحی وب سایت با XHTML و CSS

فیلم آموزشی طراحی وب سایت با XHTML , CSS را خدمت شما عزیزان تقدیم میکنیم. این فیلم آموزشی به زبان انگلیسی و ساده وروان تدریس شده است. زبان استاندارد وب یعنی HTML در نسخه گسترش یافته خود یعنی ایکس اچ تی ام ال خود و نیز در نسل آینده خود یعنی HTML5 توسعه پافته است . CSS مخفف کلمه Cascading Style Sheets میباشند. اولین ورژن استایلها در سال ۱۹۹۶ ساخته شد. که اولین ورژن آن CSS1 بود. دیگر وژن آن CSS2 می باشد که در سال ۱۹۹۸ ساخته شد . در این فیلم آموزشی شما می توانید با بکارگیری CSS و نیز html وب سایت های پویا بسازید. این دوره آموزشی به شما اموزش طراحی سایت بر پایه CSS را یاد خواهد داد. امید است این آموزش تصویری با عنوان  طراحی وب سایت با XHTML و CSS مورد پسند کاربران عزیز سایت آغازه قرار بگیرد.

عنوان فیلم: فیلم آموزشی طراحی وب سایت با XHTML و CSS

زبان فیلم آموزشی: انگلیسی

حجم فایل: ۱۰۰۶ مگابایت

XHTML مخفف EXtensible HyperText Markup Language و بهبود یافته ی HTML است یا به عبارتی استاندارد شده ی HTML و تا حدودی تلفیقی از HTML و XML  است . میشه گفت عناصر و تگ ها رو از HTML و قوانین و مقررات رو از XML به ارث برده است .

کلمات کلیدی: طراحی وب سایت با XHTML و CSS, فیلم آموزشی  XHTML و CSS, آموزش CSS, آموزش XHTML, آموزش طراحی سایت, آموزش طراحی سایت با سی اس اس, آموزش طراحی وب سایت با  XHTML با CSS, طراحی وبسایت بر پایه XHTML و CSS

قابل توجه کاربران شما می توانید این فیلم را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم- بسته های ۱۰۰۶ مگابایت:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک مستقیم – سرور دوم:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

راهنمای دانلود: اگر در دانلود از سرور Daavaas با مشکل مواجه شدید . ابتدا تمامی پنجره های POPUP های این سایت را ببندید و سپس بر روی دکمه Free Download کلیک کنید. و سپس پنجره ای که باز شده را ببندید (popup). سپس بر روی دکمه ی create download link کلیلک کنید و سپس تیک گزینه ای Download With Davvas Manager را بردارید و سپس بر روی دکمه ی Now Download کلیک کنید تا دانلود با سرعت بالا آغاز شود.

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما