آغازه لیست کتابها کتابهای ساختمان داده دانلود آموزش تصویری درس ساختمان داده به فارسی

ساختمان داده

آموزش تصویری درس ساختمان داده به فارسی . این برنامه یک آموزش است که توسط یکی از کاربران سایت ساخته شده است. این آموزش مربوط به واحد درسی ساختمان داده ها در رشته کامپیوتر می باشد. این آموزش شامل مباحثی مانند ماتریس ها ، پشته و صف ، لیست های پیوندی می باشد. همچنین برنامه دارای یک آزمون برای سنجش دانشجو است. راهنمای کار با برنامه نیز اضافه شده است. کیفیت طراحی بسیار خوب بوده و کار با محیط آن ساده می باشد. ظاهرا این نرم افزار آموزشی با استفاده از برنامه Adobe Captivate با فرمت فلش طراحی شده است. کاربران دیگر هم می توانند آموزشهای مورد نظر خود را با چنین برنامه هایی ساخته و برای ما ارسال کنند تا بر روی سایت قرار گیرد. نظرات خود را در جهت بهبود برنامه در بخش نظرات مرقوم بفرمائید.

آموزش تصویری ساختمان داده به صورت کامل برای داوطلبین کنکور و علاقه مندان این درس. این نرم افزار آموزشی به صورت کامل تهیه شده است که می توانید آن را رایگان از سایت آغازه دانلود کنید.

حجم فایل: ۵ مگابایت

عنوان: آموزش درس ساختمان داده ها رشته کامپیوتر

آموزش تصویری درس ساختمان داده به فارسی

آموزش تصویری درس ساختمان داده

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور دوم )

درخت, ساختمان داده, ساختمان داده ها و الگوریتم ها, ساختمان داده و الگوریتم, صف, لیست پیوندی, مرتب سازی, پشته, کتاب الکترونیک, گراف, ‎Data Structure

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما