آغازه آموزش شبکه آموزش لینوکس دانلود کتاب آموزش نصب و پیکربندی سرور لینوکس Centos به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش نصب و پیکربندی سرور لینوکس به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش نصب و پیکربندی سرور لینوکس  Centos به زبان فارسی . سرور های لینوکس را می توان گفت یکی از پرکاربردترین و بهترین گزینه برای بارگذاری وب سایت درحال حاضر می باشد.سیستم عامل لینوکس ویرایش ها و یا توزیع های متعددی دارد یکی از مشهورترین توزیع این سیستم عامل ویرایش سِنت‌اواِس (CentOS) می باشد.  بر اساس بررسی وب‌گاه web technology surveys در سال ۲۰۱۱ سنت اواس با بیش از ۳۰ ٪ سرور‌های لینوکس در رتبه اول بیش‌ترین لینوکس استفاده شده برای وبگاه‌ها قرار گرفت، این بررسی در سال ۲۰۱۲ میلادی با سنت‌اوس را با سقوطی یک درصدی و فاصله ناچیزی قبل از توزیع دبیان در مقام دومین توزیع محبوب برای سرور‌های وب‌گاه‌ها قرار میدهد.  در کتاب حاضر آموزش نصب و راه اندازی سرور در این سیستم عامل آورده شده است.

عنوان کتاب: کتاب آموزش نصب و پیکربندی سرور لینوکس

نویسنده: تیم امنیتی آژاکس

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۲۸

حجم فایل: ۸۹۰ کیلوبایت

کتاب آموزش نصب و پیکربندی سرور لینوکس Centos

این کتاب نحوه ی پیکربندی و تنظیمات سرور سامبا بر روی CentOS6.5 با سرور سامبای امن و ناشناس را توضیح میدهد . سامبا یک نرم افزار رایگان و متن باز است که فایلهای یکپارچه و بدون درز و همچنین سرویس پرینت برای کلاینتهای SMB/CIFS را فراهم می سازد.

Centos یکی از بهترین و معروف ترین توزیع های لینوکس است که هم در کامپیوتر های دسکتاپ و بخصوص در سرور ها مورد استفاده بسیاری دارد. بطوریکه بسیاری از سرورهایی که تعداد بسیار زیادی وبسایت یا سایت های بسیار سنگین و پربازدید روی آنها قرار دارند، از این سیستم عامل بهره گرفته اند.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور دوم )

آموزش پیکربندی سرور لینوکس, آموزش کانفیگ سرور لینوکس, تنظیمات امنیتی سرور لینوکس, تنظیمات سرور لینوکس, سرور لینوکس, نصب mysql, نصب php بر روی سرور, نصب آپاچی رو روی لینوکس, نصب سرور لینوکس, پیکربندی CentOS, کانفیگ لینوکس CentOS

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

1 دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما