آغازه لیست کتابها دانلود کتابهای سخت افزار دانلود کتاب پردازنده های چند هسته ای به زبان فارسی

دانلود کتاب پردازنده های چند هسته ای به زبان فارسی

 کتاب پردازنده های چند هسته ای به زبان فارسی . در گذشته، تولیدکنندگان از ظرفیت اضافی برای توسعه CPUهای سوپراسکالر با واحدهای اجرائی تکراری و خط لوله های عمیق( به منظور بهره برداری از موازی سازی یا Parallelism در سطح دستورالعمل)، استفاده می کردند. با اینحال، آنها به این ترتیب تنها ۲۵ درصد از فضای اضافی تراشه که در هر سال با اضافه شدن ویژگی های جدید معماری در دسترس قرار می گرفت را به بازدهی می رساندند. بعلاوه، فاصله عملکردی مابین پردازنده ها و حافظه، بهره احتمالی از افزایش دائمی فرکانس پردازنده ها را محدود می کند. بنابراین، مسیر طراحی که در حال حاضر به منظور افزایش عملکرد دنبال می شود، از فضای قابل دسترسی تراشه برای توسعه CPU های چند هسته ای و چند تاری استفاده می نماید. این طراحیها از چند وظیفگی( Multitasking) از طریق برنامه های موازی و یا اجرای همزمان نرم افزارهای کاربردی متعدد، پشتیبانی می کنند. شما میتوانید این کتاب را رایگان از سایت آغازه دانلود کنید.

عنوان کتاب: کتاب پردازنده های چند هسته ای به زبان فارسی

نویسنده: مهرزاد عدلو

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۴۹

حجم فایل: ۱٫۹ مگابایت

کتاب پردازنده های چند هسته ای

کتاب پردازنده های چند هسته ای

طراحی معماری پردازنده های جدید دادرای هسته های جدید با الگوی طراحی چند هسته ای می باشد که افزایش بازده انرژی مصرفی در آنها می شود . همچنین این معماری ، بسیاری از ابداعات جدید و مهم را که برای بهینه سازی قدرت مانور ، کارایی و مقیاس پذیری پردازنده های چند هسته ای طراحی شده اند را به کار می گیرد .

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

cpu اینتل, cpu سوپر اسکالر, cpu چند هسته ای, ابر سی پی یو, ابر پردازنده, اورکلاک cpu, بهترین cpu, سی پی یو آ ام دی, سی پی یو اینتل, سی پی یو دو هسته ای, عملکرد پردازنده, قیمت cpu amd, مدار cpu, پردازش موازی, پردازنده اینتل, پردانزده amd

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما