آغازه آموزش برنامه نویسی سایر زبانهای برنامه نویسی دانلود ۳ عدد کتاب آموزش جامع Java Script به زبان فارسی

دانلود 3 عدد کتاب آموزش جامع Java Script به زبان فارسی

۳ عدد کتاب آموزش جامع Java Script به زبان فارسی  را تقدیم شما کاربران عزیز می کنیم. مجموعه آماده شده شامل سه عدد از بهترین کتاب های فارسی موجود برای آموزش زبان جاوا اسکریپت می باشد. با خواندن کتاب های آماده شده براحتی می توانید این زبان پرطرفدار که زبانی پرکاربرد برای اسکریپت نویسی تحت وب و افزایش پویایی صفحات HTML است را بیاموزید. شما می توانید این مجموعه را از سایت آغازه رایگان دانلود کنید.

عنوان کتاب: ۳ عدد کتاب آموزش جامع Java Script به زبان فارسی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۲۷۱

حجم فایل: ۱٫۸ مگابایت

3 عدد کتاب آموزش جامع Java Script به زبان فارسی

۳ عدد کتاب آموزش جامع Java Script به زبان فارسی

جاوااسکریپت ( JavaScript) زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است.

علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. از همینرو دستورهای متداول مانند if, for, try..catch ,”while” و… در این زبان هم یافت می‌گردند.

این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد. به علت این قابلیت زبان جاوااسکریپت برای ساختن نمونه از سیستم مناسب می‌باشد.

کاربرد گسترده این زبان در سایتها و صفحات اینترنی می‌باشد و به کمک این زبان می‌توان به اشیاء داخل صفحات HTML دسترسی پیدا کرد و آنها را تغییر داد. به همین علت برای پویا نمایی در سمت کاربر، از این زبان استفاده می‌شود.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

کتاب آموزش Java Script, کتاب آموزش جاوا اسکریپت, کتاب الکترونیک, کتاب جاوا اسکریپت, کتابهای آموزشی Java Script, آموزش کدنویسی Java Script, آموزش برنامه نویسی Java Script, آموزش جاوا اسکریپت, آموزش رایگان جاوا اسکریپت, آموزش زبان Java Script, آشنایی با جاوا اسکریپت, جاوا اسکریپت, جاوا اسکریپت چیست, دانلود کتاب, دانلود کتاب های الکترونیکی, دانلود کتاب پی دی اف, دانلود کتاب آموزش جاوا اسکریپت, دانلود کتاب الکترونیکی, دانلود کتاب اموزشی, دانلود کتاب جدید, دانلود رمان جدید, دانلود رایگان کتب اموزشی جاوا اسکریپت

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما