آغازه جدیدترین اخبار اخبار IT گوگل ارث زنده می شود

گوگل ارث زنده می شود

گوگل ارث زنده می شود .محققان موسسه جورجیا با استفاده از تصاویر ویدیویی و نرم افزارهای شبیه ساز حرکتی موفق شدند حرکت را به عناصر تصویری موجود در برنامه گوگل ارث افزوده و تصاویر این نرم افزار را در زمان حقیقی متحرک و زنده کنند.

محققان موسسه فناوری جورجیا روشی جدید را برای قرار دادن اطلاعات جهان حقیقی در زمان حقیقی در قالب یک لایه بر روی نرم افزار گوگل ارث ارائه کرده اند که می تواند تحرک را به تصاویر مرده نسخه های پیشین این نرم افزار جالب بیافزاید.
محققان با استفاده از تصاویر ویدیویی زنده از زوایای مختلف موقعیت و حرکات اجسام متفاوت را محاسبه کرده و با آمیختن این اطلاعات با شبیه سازهای رفتاری ، انیمیشن زمان حقیقی را برای گوگل ارث و زمین مجازی مایکروسافت ارائه کردند.
در عین حال محققان از داده های سیستم ضبط حرکت (Motion Capture) برای متحرک سازی واقعی انسانها استفاده کرده و قادر بودند حرکات خودروها را در امتداد جاده با کمک تنها چند دوربین ویدیویی پیش بینی کنند.
بر اساس گزارش پاپ ساینس، با کمک این برنامه جدید کاربران گوگل ارث می توانند به اطلاعات مختلفی از جمله ترافیک بزرگراه ها و سرعت باد و حرکت ابرها در آسمان دسترسی پیدا کنند.
محققان در مرحله بعدی قصد دارند شرایط جوی، پرنده ها و حرکت رودخانه ها را به این نرم افزار بیافزایند.

google earth, گوگل ارث, زمین, نرم افزارهای شبیه ساز حرکتی زمین, سرویس گوگل ارث

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما