آغازه لیست کتابها کتابهای پایگاه داده دانلود کتاب آموزش دیتابیس به زبان فارسی

دانلود کتاب PDF دیتا بیس

کتاب آموزش دیتابیس به زبان فارسی را برای شما کاربران علاقه مند حوزه پایگاه داده در سایت آغازه قرار داده ایم. شما با مطالعه این کتاب می توانید یک پایگاه داده ی رابطه ای دارای جداول و ریلیشن های مربوط به یک سیستم دارای موجدیت های فراوان را طراحی کنید.

نام کتاب : دیتا بیس

نویسنده : نامشخص

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه : ۱۸

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۹۰۰ Kb

توضیحات :پایگاه‌های داده‌ها معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل خواندن و دسترسی باشد ذخیره می‌شوند. البته چنین شیوه ذخیره‌سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه‌های دیگری مانند ذخیره‌سازی ساده در پرونده‌ها نیز استفاده می‌گردد. آن چه ذخیره‌سازی داده‌ها در پایگاه‌های داده‌ها را موثر می‌سازد وجود یک ساختار مفهومی برای ذخیره‌سازی و روابط بین داده‌ها است. پایگاه داده در اصل مجموعه‌ای سازمان یافته از اطلاعات است.این واژه از دانش رایانه سرچشمه می‌گیرد، اما کاربرد وسیع و عمومی نیز دارد، این وسعت به اندازه‌ای است که مرکز اروپایی پایگاه داده (که تعاریف خردمندانه‌ای برای پایگاه داده ایجاد می‌کند) شامل تعاریف غیر الکترونیکی برای پایگاه داده می‌باشد.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

data base | یانک اطلاعاتی | پایگاه داده | پایگاه داده ها | دیتا بیس

کاربر گرامی لطفانظر خود را در باره این مطلب بنویسید بدیهی است که نظرات شما ما را در پیشبرد اهدافمان یاری خواهد کرد و به کسانی که قصد دانلود این کتاب را دارند کمک شایانی خواهد نمود

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما