آغازه آموزش برنامه نویسی آموزش python دانلود نرم افزار برنامه نویسی پایتون ۲٫۲ JetBrains PyCharm

دانلود نرم افزار برنامه نویسی پایتون 2.2 JetBrains PyCharm

پایتون یک زبان برنامه نوسی سطح بالا و کاملا شی گرا بوده و بسیار ساده تر از جاوا اسکریپت و VBScritp می بادشد. این زبان برنامه نویسی قدرتی مانند زبان جاوا و C++ دارد. اگر به تاریخچه ی این زبان برنامه نویسی نگاهی کنیم این زبان برگرفته از زبان ABC می باشد که توسط و همکارانش در سال ۱۹۸۰ ساخته شد.سازندگان ABC امیدوار بودند که ای زبان به راحتی توسط نوآموزان مورد استفاده قرار گیرد و فراگی شود اما این آرزو تحقق نیافت و Gudo van Rossum پروژه جدیدی به نام Python را آغاز کرد. این زبان از زبان‌های برنامه نویسی مفسر بوده و به صورت کامل یک زبان شی‌گرا است . حال در این بخش از سایت آغازه نرم افزار IDE زبان برنامه نویسی پایتون را برای شما آماده کرده ایم. JetBrains PyCharm نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد برنامه های خود را به شکلی حرفه ای و منظم تحت زبان برنامه نویسی پایتون ایجاد کنید. این نرم افزار با الگوریتم های قدرتمند خود شما را در نوشتن برنامه های Python به شکلی جالب راهنمایی خواهد کرد. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

عنوان :دانلود نرم افزار برنامه نویسی پایتون ۲٫۲ JetBrains PyCharm

حجم فایل: ۱۲۷ مگابایت

کلمات کلیدی: دانلود نرم افزار برنامه نویسی پایتون, Python, پایتون چیست, JetBrains PyCharm, نرم افزار برنامه نویسی پایتون ۲٫۲ JetBrains PyCharm, دانلود زبان برنامه نویسی پایتون, دانلود نرم افزار JetBrains PyCharm 2.7, دانلود نرم افزار برنامه نویسی پایتون, نرم افزار برای نوشتن برنامه های Python, نرم افزار برنامه نویسی به زبان پایتون, نرم افزار برنامه نویسی پایتون, نرم افزار کدنویسی Python

قابل توجه کاربران شما می توانید این فیلم را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم – ۱۲۷ مگابایت

برای دریافت فایل ینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی – ۱۲۷ مگابایت

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

راهنمای دانلود: اگر در دانلود از سرور Daavaas با مشکل مواجه شدید . ابتدا تمامی پنجره های POPUP های این سایت را ببندید و سپس بر روی دکمه Free Download کلیک کنید. و سپس پنجره ای که باز شده را ببندید (popup). سپس بر روی دکمه ی create download link کلیلک کنید و سپس تیک گزینه ای Download With Davvas Manager را بردارید و سپس بر روی دکمه ی Now Download کلیک کنید تا دانلود با سرعت بالا آغاز شود.

به اشتراک بگذارید
برچسب ها

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما