آغازه آموزش برنامه نویسی آموزش طراحی وب دانلود کتاب کاملترین مرجع آموزش وردپرس به زبان فارسی

دانلود کتاب کاملترین مرجع آموزش وردپرس به زبان فارسی

 کتاب کاملترین مرجع آموزش وردپرس به زبان فارسی . وردپرس یک نرم‌افزار انتشار شخصی پیشرفته در عین حال ساده و زیبا می‌باشد، وردپرس یک نرم‌افزار آزاد٬ رایگان ومتن باز است. گسترده‌گی افزودنی‌ها، پوسته‌ها، مستندات و پشتیبانی این سیستم مدیریت وبلاگ در آن حد می‌باشد که آن را برای مدیریت هرگونه وبلاگ یا وبگاه با هرگونه امکانات سازگار نموده است. اگر با این این سیستم مدیریت محتوا یا CMS کار میکنید و تازه کار هستید حتماً به شما پیشنهاد میکنیم این کتاب که پیش رویتان است را دانلود و مطالعه نمایید. کتابی که برایتان آماده شده کاملترین و برترین کتاب فــارسی موجود در وب برای یادگیری و آشنایی با این CMS قدرتمند می باشد. این کتاب استثنایی شامل هفت فصل و حدود ۱۶۰ صفحه است که از ابتدا تا انتهای وردپرس را به شما به صورت کاملاً تصویری آموزش میدهد.

عنوان کتاب: کتاب کاملترین مرجع آموزش وردپرس به زبان فارسی

نویسنده: امین امان پور

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۱۶۱

حجم فایل: ۲٫۶ مگابایت

 کتاب کاملترین مرجع آموزش وردپرس به زبان فارسی

کتاب کاملترین مرجع آموزش وردپرس به زبان فارسی

وردپرس یک نرم‌افزار انتشار شخصی پیشرفته در عین حال ساده و زیبا می‌باشد، وردپرس یک نرم‌افزار آزاد٬ رایگان ومتن باز است. گسترده‌گی افزودنی‌ها، پوسته‌ها، مستندات و پشتیبانی این سیستم مدیریت وبلاگ در آن حد می‌باشد که آن را برای مدیریت هرگونه وبلاگ یا وبگاه با هرگونه امکانات سازگار نموده است. اگر با این این سیستم مدیریت محتوا یا CMS کار میکنید و تازه کار هستید حتماً به شما پیشنهاد میکنیم این کتاب که پیش رویتان است را دانلود و مطالعه نمایید.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

آموزش نصب و راه اندازیWordpress, آموزش وردپرس, آموزش WordPress, آموزش رایگان وردپرس, آموزش سیستم مدیریت محتوای وردپرس, بهترین کتاب آموزش وردپرس, دانلود کتاب آموزش وردپرس, دانلود رایگان کتاب آموزش وردپرس

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

1 دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما