آغازه لیست کتابها کتابهای برنامه نویسی دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک در محیط اکسل به زبان فارسی

Visual Basic For Applications

 کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک در محیط اکسل به زبان فارسی

VBA که مخفف عبارت Visual Basic For Applications یک زبان برنامه‌نویسی است که توسط شرکت نرم افزاری مایکروسافت طراحی شده است.  VBA در Excel و سایر نرم افزارهای آفیس گنجانده شده است. روباتی را در نظر بگیرید که تسلط کافی بر اکسل دارد و قدرت محاسباتی بالا داشته و اکسل را با دقت و سرعت تمام انجام می دهد. اگر  شما بخواهید این روبات بجای شما با اکسل کار کند می بایست لیست کارهایی را که در نظر دارید، تهیه کرده  و بصورت کدهای خاصی درآورده و به روبات بدهید. روبات نیز دستورات شما را به ترتیب انجام می دهد.  VBA نیز مانند همین مثال عمل می کند. درواقع VBAزبان خاصی (زبان کد نویسی) برای ارتباط با اکسل است   VBAبا Visual Basic) VB) تفاوت دارد. اگر چه این دو شباهاتهایی هم با هم دارند ولی کاربردهای آنها متفاوت است. مهارت در VB به معنای مهارت در VBA نمی باشد اگر چه کار را برای یادگیری و پیشرفت در VBA هموار می کند. از سوی دیگر هر قدر در نرم افزارهای آفیس مهارت بیشتری داشته باشد در VBA توانایی و مهارت بیشتری خواهید داشت.

عنوان کتاب: کتاب آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک در محیط اکسل به زبان فارسی

نویسنده: علی فاتحی

تعداد صفحه: ۳۴

حجم فایل: ۱٫۲ مگابایت

تمامی مطالب فوق متعلق به جناب مهندس علی فاتحی بوده و سایت آغازه به علت تاخیر در اصلاح این مورد از شخص مهندس فاتحی پوزش میخواهد.

کتاب آموزش زبان VBA در اکسل

کتاب آموزش زبان VBA در اکسل

. مهارت در VB به معنای مهارت در VBA نمی باشد اگر چه کار را برای یادگیری و پیشرفت در VBA هموار می کند. از سوی دیگر هر قدر در نرم افزارهای آفیس مهارت بیشتری داشته باشد در VBA توانایی و مهارت بیشتری خواهید داشت.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور دوم )

آموزش اکسل, آموزش زبان VBA, آموزش ویژوال بیسیک, اسکریپت نویسی VBA, اموزش حرفه ای اکسل, برنامه نویسی اکسل, ترفند های اکسل, زبان کد نویسی, زبانهای برنامه نویسی, مهارت در اکسل, نرم افزارهای آفیس, وحید ابراهیمی, کد نویسی در محیط اکسل

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما