آغازه آموزش برنامه نویسی سایر زبانهای برنامه نویسی دانلود کتاب آموزش JavaScript به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش JavaScript به زبان فارسی

کتاب آموزش JavaScript به زبان فارسی . جاوااسکریپ یک زبان اسکریپ نویسی تحت وب است که برای افزایش پویایی صفحات HTMLاستفاده می شود از این زبان می توان برای ارزیابی اعتبار فرمهای HTMLقبل از ارسال به سرور شناسایی مرورگر کاربران ایجاد انواع منو ها و بسیاری کارهای دیگر استفاده کرد . شما می توانید این کتاب را از سایت آغازه رایگان دریافت کنید.

عنوان کتاب: کتاب آموزش JavaScript به زبان فارسی

نویسنده: حمید ریاضی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۴۵

حجم فایل: ۱٫۳ مگابایت

کتاب آموزش JavaScript به زبان فارسی

جاوااسکریپت ( JavaScript) زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است.

علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. از همینرو دستورهای متداول مانند if, for, try..catch ,”while” و… در این زبان هم یافت می‌گردند.

این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد. به علت این قابلیت زبان جاوااسکریپت برای ساختن نمونه از سیستم مناسب می‌باشد.

برای دریافت این کتاب بصورت کامل و یکجا می توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

برای دریافت فایل بر روی دکمه دانلود کلیک کنید.

زبان, صفحات, اسکریپ, دانلود, کتاب, مرورگر, دانلود کتاب, کتاب آموزشی, آموزش JavaScript, کامپیوتر, PDF

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما