آغازه جدیدترین اخبار اخبار IT فیس بوک facebook و ۳۰۰ میلیون كاربر

فیس بوک و ۳۰۰ میلیون كاربر .شبکه اجتماعی فیس بوک که اکنون به بزرگترین شبکه اجتماعی جهان تبدیل شده است، اعلام کرد: تعداد کاربران فعال این شبکه در سراسر جهان به ۳۰۰ میلیون نفر رسیده است.

شبکه اجتماعی فیس بوک که اکنون به بزرگترین شبکه اجتماعی جهان تبدیل شده است،

فیس بوك بزرگترین شبکه اجتماعی جهان به تازگی وسیعتر شده و اعلام کرده است از سرتاسر جهان ماهانه در حدود ۳۰۰ میلیون کاربر در آن به فعالیت می پردازند. این شبکه در عین حال اعلام کرد درآمدزایی را بر اساس برنامه هایش آغاز کرده است.

این در حالی است که این شرکت به هیچ وجه انتظار نداشت قبل از سال ۲۰۱۰ بهره برداری مالی خود را آغاز کند.
مارک زاکربرگ بنیانگذار شبکه فیس بوک در این باره می گوید: این پیشرفت برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا نشان می دهد فیس بوک می تواند خدمات قدرتمند و مستقلی را برای مدت زمانی طولانی ارائه کند. ما در مسیر خود برای ساخت فیس بوک به شکلی با دوام و مقاوم موفق شده ایم و در حال نزدیک شدن به هدف اصلی خود یعنی اتصال دادن تمامی افراد جهان به یکدیگر هستیم.
شبکه فیس بوک در جولای ۲۰۰۹ موفق شد رکوردی را با ۲۵۰ میلیون کاربر به ثبت برساند و پس از آن پیش بینی شد پنج میلیون کاربر طی یک هفته و یا ۵۰ میلیون کاربر طی ۷۵ روز به تعداد کاربران آن افزوده شود.
بر اساس گزارش بی بی سی، قائم مقام شرکت فیس بوک معتقد است عبور از این مرحله بزرگ به آن معنی است که می توانیم به حرکت خود ادامه دهیم، در آن سرمایه گذاری کنیم و با رشد بیشتر در این شبکه به درآمد و ثبات برسیم. ۳۰۰ میلیون کاربر در واقع قدمی است در مسیر جذب اکثریت جمعیت جهان در این شبکه تا امکان برقراری ارتباط با نقاط مختلف جهان برای آنها به وجود آید.

فیس بوك, شبکه اجتماعی, ۳۰۰ میلیون کاربر, facebook, فیس بوک و ۳۰۰ میلیون كاربر

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما