آغازه لیست کتابها کتابهای سیستم عامل دانلود کتاب سیستم های توزیع شده (سیستم عامل) به زبان فارسی

دانلود کتاب سیستم های توزیع شده (سیستم عامل) به زبان فارسی

کتاب سیستم های توزیع شده (سیستم عامل) به زبان فارسی . در ساده ترین تعریف، سیستم توزیع شده کلکسیونی از کامپیوترهای مستقل است که از دیدگاه کاربران مثل یک سیستم منسجم عمل می کند . یک سیستم توزیع شده مجموع ای است از چندین کامپیوتر مستقل که کاربر آن را به شکل یک سیستم واحد و متجانس می بیند. در این سیستم ها معمولا یک لایه نرم افزاری {روی سیستم عامل} به نام میان افزار middleware است که مدل مورد نظر را پیاده سازی می کند. وب نمونه ای از یک سیستم توزیع شده است، که در آن همه چیز از دیدگاه کاربر یک سند {صفحه وب} به نظر می رسد. در شبکه های کامپیوتری این تجانس، مدل و نرم افزار وجود ندارد.کاربران به طور مستقیم با کامیپوتر ها در تماسند و هیچ کوششی برای ایجاد تجانس بین آن ها صورت نمی گیرد. کاربر به روشنی تفاوت های نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر ها را می بینند. در حقیقت، یک سیستم توزیع شده نرم افزاریست که روی شبکه کار می کند و تجانس و شفافیت آن توسط این نرم افزار تعیین می شود. به همین دلیل تفاوت سیستم توزیع شده با یک شبکه کامپیوتری ، بیشتر در نرم افزار به ویژه سیستم عامل نهفته است تا سخت افزار. با این همه، شباهت های زیادی بین این دو وجود دارد. مثلا سیستم های توزیع شده و شبکه ها هردو به انتقال فایل نیاز دارند. تفاوت در این است که این کار را چه کسی انجام می دهد، سیستم یا کاربر! . شما می توانید این کتاب را از سایت آغازه رایگان دانلود کنید.

عنوان کتاب: کتاب سیستم های توزیع شده (سیستم عامل) به زبان فارسی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه : ۳۹

حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

کتاب سیستم های توزیع شده (سیستم عامل) به زبان فارسی

کتاب سیستم های توزیع شده (سیستم عامل) به زبان فارسی

درس سیستم های توزیعی یا سیستم های توزیع شده، یکی از دروس اصلی مقطع کارشناسی ارشد گرایش شبکه های کامپیوتری در دانشگاه صنعتی امیر کبیر است. این درس در اکثر دانشگاه ها همانند دانشگاه صنعتی امیر کبیر، بر اساس کتاب Distributed Systems: Principles and Paradigms آقای تننبام تدریس می شود. می توان گفت، این مبحث یکی از جذاب ترین مباحث تدریسی در گرایش مربوطه است؛ چرا که نگاه عمیقی از چگونگی و ظرایف پشت صحنه سرویس های مدرن امروزی در شبکه های عمومی مانند اینترنت ارایه می دهد. در ادامه جزوه این درس به تدریس جناب آقای دکتر حسین پدرام به همراه دیگر مفاد درسی آمده است.

برای دریافت این کتاب بصورت کامل و یکجا می توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

برای دریافت فایل بر روی دکمه دانلود کلیک کنید.

سیستم های توزیع شده, سیستمهای محاسباتی توزیع شده, شبکه های کامپیوتری, سیستم های توزیع شده, Distributed Operating Systems, کتاب, سیستم عامل, توزیع شده

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما