آغازه آموزش شبکه آموزش امنیت شبکه دانلود کتاب آشنایی با فایروال، سیستم های تشخیص نفود و Honey pot

آشنایی با فایروال سیستم های تشخیص نفود و Honey pot

امنیت داده ها امروزه یکی از فرایندهای بسیار هزینه بر در یک سازمان به شمار می آید هرچند رسیدن به امنیت مطلق در دنیای  مجازی و در پهنای شبکه ی جهانی اینترنت امری غیر ممکن به شمار می آید ولی با روشهایی و انجام تست نفوذ پذیری می توان ضریب امنیتی شبکه های داخلی و وب سایت خود را افزایش داد. در این کتاب که از فصل ۱۷ دوره ی آموزشی CEH  که به مباحث امنیتی پرداخته می شود به بررسی فایروال و مکانیزم عملکرد Firewall ، سیستم تشخیص احراز هویت یا در اصطلاح Evading IDS و نیز بررسی Honeypots اشاره شده است. امید است شما با مطالعه ی این کتاب بتوانید بر دانش خود در زمینه امنیت داده ها و بالا بردن ضریب امنیت سازمان خود اقدام کنید. شما می توانید این کتاب را رایگان از سایت آغازه دانلود کنید.

عنوان : کتابآشنایی با فایروال سیستم های تشخیص نفود و Honey pot

زبان آموزش : فارسی

نویسنده: احسان نیک آور

تعداد صفحه: ۳۷

حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

کلمات کلیدی: کتاب آشنایی با فایروال, سیستم های تشخیص نفود, اشنایی Honey pot, دوره امنیتی CEH, ابزارهای امنیت شبکه، آشنایی با فایروال, آشنایی با دیوار آتش رایانه, هانی پات و هانی نت, هانی پات, امنیت اطلاعات, Honeypot

«Honeypot یك سیستم اطلاعاتی است كه ارزش آن به استفاده غیر مجاز و ممنوع دیگران از آن است.»
این تعریف به وسیله اعضای لیست ایمیل Honeypot انجام شده است. لیست ایمیل Honeypot یك فروم متشكل از بیش از ۵۰۰۰ متخصص امنیت است. از آنجاییكه Honeypot ها در اشكال و اندازه های مختلفی وجود دارند، ارائه تعریف جامعی از آن كار بسیار سختی است. تعریف یك Honeypot نشان دهنده نحوه كار آن و یا حتی هدف آن نیست. این تعریف صرفا ناظر به نحوه ارزش گذاری یك Honeypot است. به عبارت ساده تر، Honeypot ها یك تكنولوژی هستند كه ارزش آنها به تعامل مجرمان با آنها بستگی دارد. تمامی Honeypot ها بر اساس یك ایده كار می­كنند: هیچكس نباید از آنها استفاده كند و یا با آنها تعامل برقرار نماید، هر تعاملی با Honeypot غیر مجاز شمرده شده و نشانه ای از یك حركت خرابكارانه به شمار می­رود.

قابل توجه کاربران شما می توانید این کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک ۱ )

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

1 دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما