آغازه آموزش برنامه نویسی آموزش دلفی دانلود فیلم آموزشی دلفی- Delphi ۲۰۰۵ به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزشی دلفی ۲۰۰۵ به زبان فارسی

فیلم آموزشی دلفی- Delphi ۲۰۰۵  به زبان فارسی . در این پستآموزش تصویری دلفی را به زبان فارسی جهت دانلود قرار داده ایم.این فیلم در دو بخش در سایت آغازه ارائه می شود که در این پست آموزش دلفی ۲۰۰۵ و در پست بعدی آموزش دلفی ۷ را به اشتراک خواهیم گذاشت. دلفی یک زبان بصری(Visual) است که در محیط ویندوز اجرا می‌شود و این قابلیت را دارد که برای ویندوز و DOS برنامه تولید کند. در اصطلاح گویند دلفی قابلیت RAD داردRAD. برگرفته از حروف اول عبارت Rapid Application Development است. به این معنا که دلفی قابلیت تولید یا توسعه سریع برنامه‌های کاربردی را دارد. زیرا بخش زیادی از کد برنامه را به طور خودکار تولید کرده و برنامه‌نویس را از این کار معاف می‌کند. کاری که با زبان پاسکال نیاز به صرف ساعت‌ها و بلکه روزها زمان بود، دلفی تنها با چند کلیک آن را انجام می‌دهد. ضمن این که احتمال وجود خطا یا نرسیدن به نتیجه مطلوب پس از صرف آن ساعت‌ها و روزها وجود داشت، در حالی که این احتمال در همان چند کلیک به حداقل ممکن و نزدیک به صفر رسیده است.محیط دلفی یک IDE است.

عنوان فیلم آموزشی: فیلم آموزشی دلفی را به زبان فارسی

زبان آموزش: فارسی

حجم فایل: ۸۴۷ مگابایت

فیلم آموزشی دلفی- Delphi ۲۰۰۵ به زبان فارسی

فیلم آموزشی دلفی- Delphi ۲۰۰۵  به زبان فارسی .

دلفی یک محیط برنامه نویسی ویژوال و شی ء گرا برای طراحان برنامه های پرسرعت (Rapid Application Development) است . با استفاده از دلفی شما می توانید برنامه هایی با کارایی بسیار بالا برای ویندوز XP , 2000 , NT با حداقل نیاز به کد نویسی دستی ایجاد کنید .

قابل توجه کاربران شما می توانید این  فیلم آموزشی را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم بسته های ۲۰۰ مگابایتی

ببرای دریافت قسمت اول فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

ببرای دریافت قسمت دوم فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

ببرای دریافت قسمت سوم فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

ببرای دریافت قسمت چهارم فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

لینک کمکی:

ببرای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (سرور مدیافایر )

دانلود فیلم آموزشی دلفی ۲۰۰۵ به زبان فارسی, Delphi 2005, Delphi چیست, آموزش تصویری Delphi, آموزش تصویری  دلفی به زبان فارسی, آموزش تصویری دلفی ۲۰۰۵, آموزش جامع زبان دلفی, آموزش مبتدی دلفی, آموزش مقدماتی دلفی, آموزش کامل دلفی, دلفی چیست؟, آموزش تصویری زبان برنامه نویسی دلفی, فیلم آموزش حرفه ای دلفی, فیلم آموزشی Delphi 2005, فیلم آموزشی دلفی

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما