آغازه آموزش برنامه نویسی سایر زبانهای برنامه نویسی دانلود کتاب همه چیز درمورد ActiveX به زبان فارسی

دانلود کتاب همه چیز درمورد ActiveX به زبان فارسی

کتاب همه چیز درمورد ActiveX به زبان فارسی . اکتیوایکس (ActiveX) یک چهارچوب نرم افزاری برای تعریف اجزای نرم افزاری قایل استفاده ی مجدد به گونه ی مستقل از زبان برنامه نویسی است. اکتیوایکس در سال ۱۹۹۶ توسط شرکت مایکروسافت به عنوان توسعه فناوری های COM و OLE معرفی شد. بسیاری از برنامه های کاربردی ویندوز از کنترل های اکتیوایکس برای ایجاد کارایی و همچنین انتقال آنها به نرم افزار های دیگر، استفاده می کنند.

عنوان کتاب: دانلود کتاب همه چیز درمورد ActiveX به زبان فارسی

زبان کتاب: فارسی

تعداد صفحه: ۴۸

حجم فایل: ۵۰۰ کیلوبایت

کتاب همه چیز درمورد ActiveX به زبان فارسی

کتاب همه چیز درمورد ActiveX به زبان فارسی

اکتیو ایکس در واقع قسمت اینترنتی Component Object Model است. این فناوری که متعلق به مایکروسافت است برای ایجاد مولفه های کوچک و یا کنترلرها درون یک صفحه وب بکار میرود. اکتیوایکس این کنترل ها را از طریق اینترنت توزیع میکند و امکانات جدیدی را به مرورگر اینترنت کاربر اضافه میکند. مایکروسافت اعتقاد دارد که کنترل های اکتیوایکس بسیار از برنامه های اتصالی به مولفه های عمومی شباهت دارد چون میتواند در برنامه های غیر مرورگر نیز قرار گیرد و انجام وظیفه نماید. به عنوان مثال یکی از این نرم افزارها آفیس مایکروسافت است.

قابل توجه کاربران شما می توانید این  کتاب را یکجا و بطور کامل از لینک زیر دریافت کنید.

لینک مستقیم

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید. (لینک مستقیم)

همه چیز درباره activex, کاربردهای activex, کاربردهای activex در برنامه نویسی, دانلود کتاب همه چیز درمورد ActiveX, آموزش کامل activeX, آموزش اکتیوایکس, آشنایی با activex, آشنایی با اکتیوایکس, اکتیو ایکس, اکتیوایکس چیست, اشنایی با اکتیو اکس, برنامه نویسی activex

به اشتراک بگذارید

دانلود و توضیحات ...

  • نویسنده : حسن کریمی
  • منبع : آغازه
رمز فایل هاwww.aghazeh.com

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما